BİZ KİMİZ?

Billur Yapı Mühendislik ve Mimalık Ltd. Şti; 1995 yılında Emek İnşaat iştirakleriyle başladığı inşaat serüvenini, 2011 yılında kendi öz sermayesini ve iş gücünü kullanarak devam etmiş, büyüyen yapısı dahilinde Billur Group şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Billur Yapı Mühendislik ve Mimarlık Ltd. Şti. yatırımlarının tamamını kendi öz sermayesiyle gerçekleştiren, güçlü finans yapısı ve kalite anlayışı ile hedeflerini sürekli büyütmekte ve geliştirmektedir.

Billur Yapı Mühendislik ve Mimarlık, gelişen teknolojiyi sürekli özümseyen, AR-GE faaliyetlerini destekleyen, entegre kalite yönetim sistemine sahip, insan kaynakları politikalarını kurum ve insani değerler çerçevesinde profesyonelce ele alarak yürüten, sahip olduğu inşaat yapı kültürünü uzun yılların kattığı tecrübe ile birleştirerek sektördeki konumunu sürekli olarak güncellemekte, geliştirmekte ve büyütmektedir.

Başta İstanbul olmak üzere, Balıkesir ve Muğla’da mimari tasarımdan, proje uygulamasına kadar anahtar teslim konut, villa ve fabrika inşaatları gerçekleştiren firmamız, mimari kadrosu ve gözettiği  modern mimari ilkeler sayesinde kentsel dönüşüm çalışmaları açısından fark yaratmaktadır.